Červen

V měsíci červnu jsme si opět užili mnoho akcí a sportovních aktivit. Den dětí proběhl ochutnávkou zmrzliny a jiných sladkostí. V rámci pohybového dopoledne děti hrály hry s padákem, prolézaly tunelem nebo házely míč na cíl. Naší školu také navštívilo divadélko s Písničkou pro draka. Dětem se líbila, ukázka hasičské techniky a různých dovedností. V projektu multikulturní výchova děti poznávaly kulturu a hudbu jiných zemí. Zkrátka červen byl plný zážitků, ale ten největší a nejkrásnější si děti odnesly 30. 6. - očekávané VYSVĚDČENÍ.

Krásné a poklidné prázdniny. Mgr. Jitka Pilařová